امروز : دوشنبه, 05 اسفند 1398
» » تاكيد مدیر دفتر روابط عمومی توزیع برق گلستان بررعايت نكات ايمني و مديريت مصرف برق از سوي هيئت هاي مذهبي

توجه به مسائل و نكات ايمني در برق و همچنين مديريت مصرف توسط مساجد، تكايا و هيئت هاي مذهبي به ويژه در ماه محرّم و به خصوص در زمان حضور دستجات و عزاداران حسيني در خيابان ها و معابر امري لازم و ضروري است.

به گزارش روابط عمومي توزيع گلستان، رحمت قره خانی با عرض تسليت مناسبت ماه هاي محرّم و صفر و ايام سوگواري سيد و سالار شهيدان حضرت اباعبدا... الحسين (ع) بيان داشت: هيئت ها و تكايايي كه جهت برگزاري اين مجالس شريف و مذهبي نياز به برق موقت دارند، به مديريت توزيع برق شهرستان مربوطه مراجعه كنند.

وی با تأكيد بر اين كه كاركنان شركت توزيع برق در سراسر استان همواره آماده همكاري در تأمين برق مطمئن مي باشند اظهار داشت: استفاده از روش هاي غيرفني و غير قانوني در تأمين برق، موجب بروز خطرات جاني و خسارت هاي مالي براي افراد خواهد شد.

مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان تصريح كرد: مسئولان و خادمان هيئت هاي مذهبي و تكايا در طول سال و همچنين در ايام سوگواري، از لامپ هاي كم مصرف و پربازده و ال اي دي جهت تأمين روشنايي مورد نياز براي مجالس عزاداري بهره گيري كرده و از لامپ هاي كم بازده و پرمصرف از قبيل لامپ هاي مدادي و رشته اي پرهيز كنند.

وي خاطرنشان ساخت: به منظور جلوگيري از بروز حوادث و ايمني بيشتر شبكه، به هنگام حمل پرچم و علامت هاي مخصوص عزاداري، به تأسيسات و شبكه هاي توزيع برق موجود در خيابان ها و معابر توجه شود.

قره خانی افزود: تكايا و هيئت هاي مذهبي در هنگام بهره گيري از انشعاب برق، حتماً از ترمينال ها و پريزهاي استاندارد استفاده كرده و تابلوهاي ورودي برق از دسترس كودكان و محيط هاي مرطوب دورنگه داشته شود

تاكيد مدیر دفتر روابط عمومی توزیع برق گلستان بررعايت نكات ايمني و مديريت مصرف برق از سوي هيئت هاي مذهبي

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.