امروز : دوشنبه, 05 اسفند 1398
» » بازدید مشاور مدیرعامل شرکت توانیر در امور مجلس از شبکه برق شهرستانهای علی اباد کتول و آق قلا

مشاور مدیرعامل شرکت توانیر در امور مجلس شورای شورای اسلامی از شبکه های برق شهرستانهای آق قلا و علی آباد بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان مهندس علی حیدری تفرشی مشاور مدیرعامل در امور مجلس شورای اسلامی بهمراه مهندس علی اکبر نصیری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان و معاونین ، ضمن بازدید از شبکه های برق علی آباد و آق قلا گفت : سیل ابتدای سال در استان گلستان ، خسارت هایی را به شبکه های برق وارد نموده که انشاله با مساعدتهایی که انجام خواهد شد این خسارتها جبران می شود.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان ضمن ارائه گزارش از میزان خسارت ها گفت : در سیل اخیر ، با اینکه به شبکه های برق آسیب رسید ولی در شهرستان گمیشان هیچگونه قطعی برق برای مشترکین خانگی نداشتیم و همه روزه از نعمت انرژی برق برخوردار بودند و در شهر آق قلا هم مناطقی که سطح آب بالا بود برق قطع شد و و به محض فروکش نمودن سطح آب ، برق مشترکین خانگی وصل گردید.

دیدار مشاور مدیرعامل شرکت توانیر در امور مجلس شورای شورای اسلامی با مشاور استاندار گلستان در امور اهل سنت و امام جمعه آق قلا

مشاور مدیرعامل شرکت توانیر در امور مجلس شورای شورای اسلامی در حاشیه بازدید از استان گلستان با حاج آخوند میرزاعلی مشاور استاندار گلستان در امور اهل سنت و امام جمعه آق قلا دیدار و گفت و گو نمود.

در این دیدار مهندس علی حیدری تفرشی گفت : امروزه مدیریت مصرف انرژی برق به یکی از موضوعات اصلی و مهم کشور تبدیل شده است که اگر مردم مصرف انرژی را مدیریت کنند میلیاردها دلار سرمایه گذاری را جبران می کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به حذف قبض های کاغذی برق اشاره کرد و گفت: هر ساله برای صدور قبض های کاغذی هزاران درخت در کشور از بین می روند و حذف این قبوض می تواند قدم بزرگی در کاهش آسیب به منابع طبیعی و جنگل های کشور باشد و امیدواریم شهروندان شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان را در این طرح ملی و بزرگ همراهی کنند .

تفرشی در پایان از تعامل خوب امام جمعه شهرستان آق قلا با مجموعه صنعت برق گلستان تشکر نمود.

در ادامه آخوند میرزاعلی مشاور استاندار گلستان در امور اهل سنت و امام جمعه آق قلا گفت : الحق و الانصاف صنعت برق در استان خدمات خوبی را ارائه می دهد که این مدیون شما مسئولین بخصوص مهندس نصیری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان است ک جای تقدیر و تشکر دارد.

وی افزود : ما خدمات این مجموعه را در سیل ابتدای سال دیدیم ،تا جایی که امکان داشت از قطعی برق جلوگیری نمودند و مکانهایی که سطح آب بالا بود به جهت خطرهای احتمالی ، قطع نمودند و به محض فروکش نمودن سطح آب وصل می کردند.

امام جمعه آق قلا افزود : تابستان امسال هم تقریبا می شود گفت قطعی برق داشتیم و خوشبختانه با همکاری مردم توانستیم تابستان خوبی را پشت سر بگذاریم.

وی در پایان از مجموعه صنعت برق گلستان تشکر ویژه نمود.

 

 

بازدید مشاور مدیرعامل شرکت توانیر در امور مجلس از شبکه برق شهرستانهای علی اباد کتول و آق قلا

 

بازدید مشاور مدیرعامل شرکت توانیر در امور مجلس از شبکه برق شهرستانهای علی اباد کتول و آق قلا

 

بازدید مشاور مدیرعامل شرکت توانیر در امور مجلس از شبکه برق شهرستانهای علی اباد کتول و آق قلا

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.