امروز : دوشنبه, 05 اسفند 1398
» » آزادگان سرافراز الگوهای بارز ایثار و مقاومت هستند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان گلستان گفت: آزادگان سرافراز نمونه‌هایی بی‌بدیل و الگوهای بارز صبر، ایثار و مقاومت هستند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان،به مناسبت ۲۶ مردادماه، سالروز آغاز بازگشت سرافرازانه آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، در مراسمی از مقام شامخ آزادگان شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان تجلیل شد.

مهندس علی اکبر نصیری مدیرعامل شرکت توزیع برق استان گلستان در این مراسم ضمن تقدیر از جان‌فشانی و فداکاری آزادگان به‌ویژه همکاران آزاده شرکت توزیع برق استان گلستان در طول دوران اسارت گفت: آزادگان سرافراز میهن اسلامی، نمونه‌هایی بی‌بدیل و الگوهای بارز صبر، ایثار و مقاومت هستند.

وی با اشاره به این‌که عزت، افتخار و عظمت ایران اسلامی، مرهون ایثارگری ایثارگران، به‌ویژه آزادگان شجاع است، گفت: این عزیزان با ایمان راسخ خود در برابر همه سختی‌ها و فشارهای جسمی و روحی دشمنان ایستادگی و پرچم جمهوری اسلامی ایران را حفظ و استوار کردند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان گلستان ادامه داد: ۲۶ مردادماه، یادآور بازگشت غرورآفرینانی است که حماسه به‌یادماندنی و جاودان از خود به یادگار گذاشتند و با الهام از مکتب انسان‌ساز اسلام، توانستند دوران دشوار اسارت را پشت سرنهاده و شکوه، مقاومت و سرافرازی را بر صحیفه درخشان ایران اسلامی ثبت کنند.

در ادامه مسئول ایثارگران شرکت توزیع نیروی برق گلستان گزارشی از عملکرد این حوزه در طی سال اخیر ارائه نمود.

در این مراسم از همکاران آزاده شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان تجلیل شد.

آزادگان سرافراز الگوهای بارز ایثار و مقاومت هستند.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.