امروز : شنبه, 26 مرداد 1398
» » دیدار فرماندار گمیشان با مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان

فرماندار گمیشان با مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان جهت رفع پاره ای از مشکلات شهرستان در حوزه صنعت برق دیدار و گفتگو کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت: طی چهار سال اخیر در شهرستان گمیشان توزیع نیروی برق در جهت توسعه زیرساخت ها، افزایش ولتاژ برق و کلیه امورات برق رسانی خدمات ارزنده ای را داشته است  چرا که تامین برق پایدار برای مشترکین جزوء رسالتهای شرکت می باشد.

به گزارش شرکت توزیع نیروی برق گلستان ؛ علی اکبر نصیری با اشاره به قرارگرفتن شهرستان گمیشان جزوء شهرهای کمتر توسعه یافته کشور گفت : تقویت و گسترش زیرساخت های حوزه برق در مناطق محروم از رویکردهای مهم این شرکت می باشد.

وی افزود: در سیل اواخر سال 97 و ابتدای سال 98 ، پرسنل توزیع نیروی برق گمیشان خدمات قابل توجهی را ارائه نمودند چرا که برق هیچ مشترک خانگی در این شهرستان در طی این سیل ، قطع نگردیده است .

فرماندار گمیشان در بخشی از سخنان خود ضمن تقدیر از اقدامات شرکت توزیع نیروی برق گلستان در حوادث طبیعی ، تسریع در واگذاری ملزومات مشترکین جدید و روشنایی سطح معابر شهرستان و رفع حریم خطوط 20 کیلوولت در سطح شهرستان را تاکید کرد.

در این دیدار معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق استان و مدیر توزیع نیروی برق شهرستان گمیشان ، مدیر دفتر روابط عمومی شرکت و شهردار گمیشان نیز حضور داشتند./تنظیم : لقمان میرزاعلی

دیدار فرماندار گمیشان با مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.