امروز : یکشنبه, 26 خرداد 1398
» » بدهی۶۶میلیاردی مشترکین گلستانی به شرکت توزیع برق استان

مدیرعامل شرکت برق گلستان از بدهی ۶۶ میلیاردی مشترکین گلستانی به شرکت برق استان خبرداد و گفت:از کل انرژی مصرفی مشترکین استان ۱۰ درصد برق مصرفی گلستان معادل ۱۳۰ مگاوات مربوط به ادارات است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان علی اکبر نصیری در نشست خبری با اصحاب رسانه گلستان اظهار کرد: سال گذشته به دلیل کمبود تولید در نیروگاه های آبی خاموشی های متعددی در کل کشور و استان داشتیم که باعث شد برنامه ریزی های بخش صنعتی ، صنفی ، کشاورزی دچار اختلال شود.

وی افزود: با توجه به خاموشی ها، برنامه ریزی های لازم برای مدیریت مصرف را از مهرماه سال گذشته آغاز کردیم و در همین راستا با دستگاه های مختلف تفاهمنامه هایی امضاء شد.

نصیری گفت: امسال برای هر استان برنامه هفتگی پیک مصرف از سوی توانیر تعیین شده که می بایست این سقف را رعایت کنیم در غیر اینصورت در لیست خاموشی های توانیر قرار می گیریم.

وی با اشاره به تغییر ساعت اداری بیان کرد: این امر از شنبه هفته آینده اتفاق می افتد و شروع به کار ادارات ۶ و نیم تا ۱۳ و نیم خواهد بود.

نصیری با تأکید بر رعایت الگوی مصرف ادامه داد: ساعات ۱۳ الی ۱۷ اوج مصرف بار است بنابراین هم استانی ها سعی کنند در این ساعات لوازم سرمایشی پرمصرف را از مدار خارج کنند.

بدهی۶۶میلیاردی مشترکین گلستانی به شرکت توزیع برق استان

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.