امروز : یکشنبه, 26 خرداد 1398
» » طرح تغییر ساعت کار ادارات در گلستان از شنبه هفته آینده اجرا می‌شود

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت : طی مصوبه شورای اداری استانداری ، ساعات کار ادارات استان تغییر کرد و یک ساعت زودتر شروع می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان ، علی اکبر نصیری در نشست با اصحاب رسانه در نوزدهم خردادماه که به نام روز مدیریت مصرف معرفی شده است گفت : ۱۰ درصد در مصرف برق استان گلستان با اجرای طرح تغییر ساعت کار ادارات، صرفه‌جویی می‌شود.

وی تاکید کرد: با توجه به ساعات کار ادارات که در زمان پیک مصرف برق است و بار مصرف را بالا می‌برد، تصمیم گرفتیم ساعات کار ادارات را تغییر دهیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان تصریح کرد: با توجه به گرمای هوا و پیش‌بینی گرم‌تر شدن هوا در جلسه با معاونین استانداری پیشنهاد تغییر ساعات کار ارائه شد و پس از بررسی قانونی این پیشنهاد مورد پذیرش قرار گرفت.

نصیری افزود: امروز این تصمیم رسما اعلام شد و قرار شد از روز شنبه ساعت کاری یک ساعت زودتر (6:30) آغاز و یک ساعت زودتر (13:30) پایان یابد و پس از آن دستگاه‌های سرمایشی ادارات باید خاموش شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان تاکید کرد: با تغییر ساعات کار ادارات پیش‌بینی می‌شود به میزان ۱۰ درصد و حدود ۱۱۰ مگاوات در مصرف برق صرفه‌جویی شود.

وی افزود: میزان مصرف برق ما در ماه های سرد سال ۳۷۰ مگاوات است که این رقم اکنون به ۹۳۰ مگاوات و در تابستان به هزار و ۳۴۰ مگاوات می رسد.

طرح تغییر ساعت کار ادارات در گلستان از  شنبه هفته آینده اجرا می‌شود

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.